web
statistics
KLUBBEN / KLUBBENS MEDLEMMER
Fornavn Etternavn E-post
Tage Andersen tagea@no.ibm.com
Morten Anfinnsen morten.anfinnsen1@gmail.com
Sigurd Aune sigurd.aune@sparebank1.no
Ine Barlie i-barlie@online.no
Anders Berger anders.berger@me.com
Klas Bergersen Klas.bergersen.private@gmail.com
Hanne Berntsen hannefj@hotmail.no
Jan Bjørnstad janrbjoe@online.no
Arthur Brunvoll arthur.brunvoll@gmail.com
Bjørn Kihl Bødtker bjornkihl@hotmail.com



Henriette Christiansen henriette.christiansen@pol.oknett.no
Odd Engebretsen grethe.engebretsen@online.no
Hugo Fjeld hugofjeld@hotmail.com



Daad Gjerde daadgj@hotmail.com
Rein Grefslie rein.grefslie@online.no
Per Leif Holme per2hol@gmail.com
Bjørn Eikanger Johansen bjorn.johansen38@gmail.com
Kjell Runar Johansen kjrunajo@online.no
Shelley L. Lien Shelley.L.Lien@gmail.com
Rune Ludvigsen r-ludv@online.no
Bjørn Lunde lundebj40@gmail.com
Mona Mjelde mona.r.mjelde@gmail.com
Knut Olav Moen knumoen@online.no
Ole Jakob Mollatt post@Industriassistanse.no
Einar Müller-Nilssen ei-mulle@online.no



Stein Erik Narvesen ste_narv@hotmail.com
Harald F. Neegaard hanee@online.no
Mariann Nornes mnornes@hotmail.com
Petra Rosenvinge Nygaard Petra.r.nygaard@gmail.com
Solveig Brorson Olsen solveig@k-advokat.no
Tore H. Onstad tore.h@onstad.org
Jon D. Orten jdorten@gmail.com
Harald Osmundsen haraosm@altiboxmail.no
Henrik Pedersen henrik@ericgjerulff.com
Bjørn Rosseland bjorn.rosseland@nmbu.no
Kjell Ryli kg-ryli@online.no
Inger Lise Rødseth inglisrodseth@gmail.com
Sigurd Røisland sigurd.roisland@gmail.com
Harald Sivertsen haraldsi@broadpark.no
Per Sverre Skjelsbæk per.sverre.s@gmail.com



Einar A. Strand Einar.Strand@ATImetals.com



Hilde Thømte hilde.thomte@online.no
Inger Lise Toft inger.lise.toft@gmail.com



Unni Lande Walbeck unni.walbeck@gmail.com
Bjørn Eirik Westby westbybe@no.ibm.com
Mona Wiger mona@westerlin.no
Mona Wiger MonaChristine.Wiger@ski.kommune.no
Eivind Wremer eivind.wremer@gmail.com

  





Æresmedlemmer:
Helge                              Castberg

Bjørn                               Lunde
Kjell                                 Ryli
Harald                             Sivertsen

Sosiale medier

Lenke til Lauren's blogg, lukket FB-gruppe
åpen FB-gruppe  og Medlemsnett

Møteinformasjon

Møtested: Kolben, Kolbotn Sentrum
Adresse: Strandliveien 1
Postnummer: 1410
Sted: Kolbotn
Land: NO
Møtedag: Onsdag
Møtetid: 19:00:00
Møtespråk: no

Tage
29. jan. 2020, 19.00 - 20.00

Ansvarlig: Inger-Lise , 3min: Petra R. Nygaard

Les mer



rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...

District - Rotary RSS

Loading RSS...